Parenteachild

Parenteachild

Sizlere, çok ihtiyaç olduğunu düşündüğümüz ve üzerinde çok keyifle çalıştığımız bir projeyi duyurma heyecanı içerisindeyiz. Sevgili Elif Oğuz ile birlikte bu hassas günlerde tüm ebeveynlere iyi gelecek bir etkinlik yapmak istedik. Etkinliklerimizin başlığı #parenteachild olacak..

Yeni yıla birçok aileye dokunacak, anlamlı bir etkinlikle başlamayı arzuladık. Hep birlikte bizleri çok zorlayan zamanlardan geçiyoruz. Gittikçe yalnızlaşan hayatlarımızda, sığındığımız tek liman olan ailemiz ve çocuklarımız ile ilişkimizin niteliğini, bu ilişkilerin çocuklarımızın gelecek yaşamlarına etkilerini ayrıntılarıyla irdeleyeceğimiz bir zirve planladık.

Konusunda uzman, çok değerli konuklarımız ile hem ebeveynler hem de eğitimciler olarak aklımızı kurcalayan çok temel konuları konuşacağız. Çocuklarımız ile güvenli bağ kurmaktan başlayarak erişkinlik yaşamına kadar olan hayat yolculuğunu ve bu yolculuktaki yolu ve yol arkadaşlığını tartışacağız. Zirve sonunda katılımcılarımızla paylaşımlarımızın devam ettiği bir ağımız olacak. Birbirini besleyen, hayatı gelişim ve paylaşım olarak gören, ebeveynler, eğitimciler ve uzmanlardan oluşan bir topluluk olacağız. Çünkü biliyoruz ki birbirimize destek olarak kendimizi, ailelerimizi, çocuklarımızı, hayatlarımızı ve yuvalarımızı daha da mutlu hale getirebiliriz.

Konular ve konuklar çok değerli, sizlerin katılımıyla da hayat bulacak.

15-16 Ocak 2022’de gerçekleşecek olan bu zirveye sizleri bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Robot Değilim * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.