Benim Hikayem

Hayat arkadaşımla, sevdiğimle bundan tam 17 yıl önce tanıştım.

Henüz evli bile değilken, birgün ona konsolumda biriktirdiğim küçücük bebek ürünlerini gösterdim. Şimdi düşününce o an buna anlam veremediğini ve gizlemeye çalışsa da biraz korktuğunu anlıyorum.

O gün beni bırakmadı ya, hiç bırakmaz 🙂

Dünyanın en tatlı babası, evlendikten 5 yıl sonra Demir’imiz, 8 yıl sonra Dora’mız, 14 yıl sonra Doruk’umuz doğduğunda neden o küçücük şeylerin beni mutlu ettiğini çok iyi anladı. Anne olmak, hele çok mutlu bir yuvada, en büyük şanstır bir kadın için ve ben çok şanslıyım.

Bir dünya firmasında mentorluk yaparken anne oldum. Zor gibi görünse de keyifle deneyimlediğim, ciltler dolusu günlüklere zor sığdırdığım her şeyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

“Keşke olsaydı” dediğim her bilgi, her ürün, her uzman destek, her dertleşme ihtiyacı büyüdükçe; benim gibi hisseden herkesle, annelerle, anne olmayı aklından geçirenlerle geleceğimiz olan bebeklerimiz için ve sizler için anneylebebek.com‘da buluşmak istedim.

Çeyrek asır büyük keyifle bankacılık sektöründe yaptığım mentorluk sonrasında bu hayalime kavuştuğum için çok mutluyum. İkinci baharımda hep sizlerle olacağım.

Birbirimizden öğreneceklerimiz için çok heyecanlıyım.

Yavrularımız ve ailelerimiz için öyle çok hayalim var ki, bizi takip edin…

Yadigar IŞILDAR

3 Çocuk Annesi

AnneyleBebek.com ve Kuğulu Montessori Okulu International Preschool Kurucusu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. ÖZLEM OVACIK DUMAN dedi ki:

  Merhaba Yadigar Hanım,

  Yazılarınızı keyifle takip ediyor ve görüyorum ki bankada şube müdürü olarak gösterdiğiniz performans anneliğinize de yansımış. Ne kadar titiz, başarılı ve sevilen bir müdür olduğunuzu bildiğim için annelik konusunda da sizden öğrenecek çok şeyim olduğuna eminim.

  Oldukça yoğun bir tempoda bile deneyimlerinizi tüm annelerle paylaştığınız için hepimiz adına size teşekkür ediyorum. Kaleminize, aklınıza, yüreğinize sağlık, iyi ki varsınız 🙂

  Sevgilerimle
  Özlem OVACIK DUMAN

 2. Elifuat dedi ki:

  Mutluluğunuz daim olsun Yadigar Hanim.mertimiz tek bize yeter dedigimiz her an aklimiza siz ve sizin gibi büyük aileler gelsin;)

 3. Öner Savucu dedi ki:

  Demir, Dora ve Dorukla bugün tanıştım. Konuşmalarından (tabiki yaşı tutup konuşabilenler için :)) ne kadar zeki, meraklı ve sevgi dolu oldukları kolayca anlaşılıyordu. Kendi tecrübemde bana mutlu bir çocukluğun tüm hayat için çok güçlü bir aşı olduğunu göstermişti. Yadigar hanımı ve eşini yürekten kutluyorum. Hayatımızın en önemli zaman dilimi olan bebeklik ve çocukluk çağları için rehber olan bu paylaşımcı site içinde ayrıca tebrik ediyorum.
  3 kız babası
  Öner Savucu

  1. Yadigar IŞILDAR dedi ki:

   Siz, oğullarım için Messi’den sonraki en iyi sporcusunuz…Sizinle konuşmaları onları o kadar etkiledi ki, diğer çocuklar için de sitemde yazmayı teklif ediyorum size:)

   Sevgilerimle.

 4. Yavuz ASLANMİRZA dedi ki:

  TEBRİK EDERİM ARKADAŞIM MUTLULUKLAR.

 5. Saffet dedi ki:

  Sevgili Yadigar,güzel işler yaptığınızı tahmin ediyordum ancak sitenize girince her zaman olduğu gibi işinize nasıl dört elle sarıldığınızı ve işinizi ne kadar ciddiye aldığınızı sevinerek gördüm.Üç tane nur topu gibi bebek dünyaya getirmeniz ve onları derin bir şevkatle büyütmenizin engin deneyimleri ile giriştiğiniz bu çalışma, hem büyük bir boşluğu doldurmuş hem de genç anne ve babalar/adayları için eğlenceli ve faydalı bir alan açmıştır.Seni kutluyorum.Başarılarının devamını diliyorum.

  1. Anneyle Bebek dedi ki:

   Sizin gibi çok önemli bir bilim insanından aldığımız beğeni yolumuzu daha da çok aydınlatacaktır.Saygılarımızla.

BİR YORUM YAZ

Robot Değilim * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.